O nas

Pozwól zadbać nam o swoje stopy oraz piękno !

Podologia

Podologia jest to dziedzina medycyny ukierunkowana na diagnozowanie, leczenie oraz specjalistyczną pielęgnacje stóp. Naszym celem jest zapewnienie pomocy pacjentom mającym różnego typu problemy ze stopami – od wrastających paznokci i pękających pięt do grzybic stóp.

Oferta gabinetu podologicznego skierowana jest do:

–  osób, które cierpią z powodu dolegliwości bólowych w obrębie stóp wynikających ze zmian takich, jak: nagniotki, modzele, wrastające paznokcie, deformacje;
–  osób z problemem takim, jak: nadmierna suchość, nadpotliwość, pękające pięty, pogrubione paznokcie, grzybica stóp lub grzybica paznokci;
–  osób chorujących na cukrzycę, u których właściwa pielęgnacja stóp oraz ich codzienna kontrola jest nieodłącznym elementem profilaktyki zespołu stopy cukrzycowej;
–  osób, które chcą utrzymać dobrą kondycję skóry swoich stóp poprzez regularne zabiegi pielęgnacyjne;

W naszym salonie bardzo ważna jest higiena, dlatego posiadamy m. in. autoklaw, który wykorzystywany jest do sterylizacji narzędzi chirurgicznych. Materiały oraz akcesoria, stosowane podczas zabiegów w naszym salonie, są sterylne. Dysponujemy również jednorazowymi opatrunkami i produktami medycznymi.

Jesteśmy tu dla ciebie, jeżeli nasuwają ci się jakieś pytania lub wątpliwości zapraszamy na darmowe konsultacje. Po badaniu dobierzemy odpowiednie leczenie oraz profilaktykę.

Kosmetologia

W naszej ofercie znajdziecie państwo zabiegi relaksujące, złuszczające przy pomocy aparatury oraz złuszczenie przy użyciu kwasów chemicznych.

W gabinecie możecie państwo skorzystać z zabiegu mikrodermabrazji.

Zabieg ten jest kierowany do osób z specyficznymi problemami skórnymi, jak przebarwienia, blizny czy zmiany potrądzikowe oraz zmarszczki. Podstawowym działaniem mikrodermabrazji jest jej działanie na kolejne warstwy naskórka, a szczególnie na te głębiej położone. Dzięki temu ta metoda oczyszczania wpływa pozytywnie na funkcjonowanie skóry oraz na jej proces regeneracyjny.

Dzięki zabiegowi mikrodermabrazji możemy uzyskać m.in.:

– poprawę struktury skóry
– zwężenie porów, redukcję zaskórników
– spłycenie powierzchownych zmarszczek
– rozjaśnienie przebarwień
– zmniejszenie łojotoku

Następny oferowanym przez na zabiegiem jest peeling kawitacyjny.

Zabieg ten przeznaczony jest głównie do bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i posiadającej rozszerzone naczynka. Stosowany jest również jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej, ze skłonnościami do przetłuszczania się. Może być wykonywany na twarzy, dłoniach oraz plecach. Nie zaleca się stosowania zabiegu na miejsca, w których występuje lekkie krwawienie czy łuszczyca.

Efekty po zabiegu

– Uzyskanie odświeżonej i oczyszczonej skóry.
– Skóra zyskuje poprawę krążenia, w skutek dotleniającego, nawilżającego i odmładzającego skórę mikro-masażu wywołanego drganiami fal ultradźwiękowych.
– W wyniku poprawy krążenia skóra pobudza swoje komórki i zmusza je do naturalnej odnowy.
– Usuwane są również wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, zaskórniki czy wągry,
– Dodatkowymi zaletami jest wygładzenie zmarszczek oraz delikatny masaż twarzy.

Złuszczanie kwasami chemicznymi

Mando Ferul 45 jest to innowacyjny profesjonalny produkt o wysokiej skuteczności na bazie kwasu migdałowego i kwasu ferulowego. Posiada liczne właściwości rewitalizujące, antyoksydacyjne, bio-ochronne, wygładzające i oczyszczające. Przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry również tej delikatnej i wrażliwej.  Posiada silne właściwości bio-ochronne o szerokim spektrum, zapobiegając fotostarzeniu się skóry. Powoduje, że skóra staje się bardziej odporna i mniej wrażliwa na promieniowanie UV.

W razie pytań oraz wątpliwości prosimy o kontakt, umówimy się na bezpłatną konsultację i dobierzemy odpowiednią metodę złuszczania naskórka dla ciebie.